| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| Packaging Details | Packing according to Machine |
|---|---|
| Delivery Time | come to an agreement in respect of the delivery time |
| পরিশোধের শর্ত | টি/টি |
| উৎপত্তি স্থল | চীন |
| পরিচিতিমুলক নাম | Huashida |
| Coating Thickness | 50-100mm |
|---|---|
| Capability | 3-4unit/H |
| Voltage | 220V/380V |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
| Spiral Conveyor Line | Solid Tire |
| টাইপ | শীট এক্সট্রুডার |
|---|---|
| পণ্যের ধরন | এক্সট্রুশন ছাঁচনির্মাণ মেশিন |
| খাওয়ানো মোড | এক ফিড |
| সমাবেশ কাঠামো | পৃথক টাইপ এক্সট্রুডার |
| স্ক্রু | একক স্ক্রু |
| সারফেস ট্রিটমেন্ট | ক্রোম |
|---|---|
| প্রয়োগ | পাইপলাইন এন্টোকোরোশন জয়েন্ট |
| বেধ | 2.0/2.5/3.5 মিমি |
| পরিবহন প্যাকেজ | মান প্যাকেজ |
| সংযোগ | ঢালাই |
| আবরণ বেধ | 1.8-2.7 মিমি |
|---|---|
| নিয়ন্ত্রণ ব্যবস্থা | পিএলসি নিয়ন্ত্রণ |
| পাইপ দৈর্ঘ্য | 1-3 মি |
| আবরণ প্রকার | 3LPE (তিন স্তর পলিথিন) |
| পাইপ ব্যাস পরিসীমা | Φ219-Φ1420 মিমি |
| আবরণ বেধ | 1.8-2.7 মিমি |
|---|---|
| নিয়ন্ত্রণ ব্যবস্থা | পিএলসি নিয়ন্ত্রণ |
| পাইপ দৈর্ঘ্য | 1-3 মি |
| আবরণ প্রকার | 3LPE (তিন স্তর পলিথিন) |
| পাইপ ব্যাস পরিসীমা | Φ219-Φ1420 মিমি |
| আবরণ বেধ | 1.8-2.7 মিমি |
|---|---|
| নিয়ন্ত্রণ ব্যবস্থা | পিএলসি নিয়ন্ত্রণ |
| পাইপ দৈর্ঘ্য | 1-3 মি |
| আবরণ প্রকার | 3LPE (তিন স্তর পলিথিন) |
| পাইপ ব্যাস পরিসীমা | Φ219-Φ1420 মিমি |